Maak kennis met het dynamisch schoolteam achter ACADEMIE HAMME...

DIRECTIETEAM

Dhr. Raf Vandermeulen

(afdeling Muziek/Woord/Dans)
raf.vandermeulen@academiehamme.be

Dhr. Wim Smet

(afdeling Beeld)
wim.smet@academiehamme.be

 

SECRETARIAAT

 Mevr. Martine De Witte

(Algemene, leerlingen- en personeelsadminstratie)
 martine.dewitte@academiehamme.be

 Mevr. Nadine Serraris

(Leerlingen- en personeelsadministratie)
 nadine.serraris@academiehamme.be

 Mevr. Mandy Van Goethem

(Administratie Muzische Vorming)
 mandy.vangoethem@academiehamme.be

 

COÖRDINATOREN

Mevr. Kirsten Jacobs 

(Coördinator Beeldende Kunst)      
kirsten.jacobs@academiehamme.be

Mevr. Linde De Groof

(Coördinator Muziek & Muzische Vorming)  
linde.degroof@academiehamme.be

Mevr. Nele Snoeck   

(Coördinator Woord)
nele.snoeck@academiehamme.be

Mevr. Emma Seresia

(Coördinator Dans)
emma.seresia@academiehamme.be

Dhr. Anton Van Steelandt  

(ICT-coördinator)
anton.vansteelandt@academiehamme.be

Deel deze pagina