Maak kennis met het dynamisch schoolteam achter ACADEMIE HAMME...

DIRECTIETEAM

Dhr. Raf Vandermeulen

(afdeling Muziek/Woord/Dans)
raf.vandermeulen@academiehamme.be

Dhr. Wim Smet

(afdeling Beeldende & Audiovisuele Kunsten)

wim.smet@academiehamme.be

 

SECRETARIAAT

Mevr. Lina Dierickx

(Hoofd Leerlingen- en personeelsadministratie)
lina.dierickx@academiehamme.be

Mevr. Nadine Serraris

(Algemene leerlingen- en personeelsadministratie)

nadine.serraris@academiehamme.be

Mevr. Kathleen Van Calster

(Leerlingen- en personeelsadministratie)
kathleen.vancalster@academiehamme.be

Dhr. Anton Van Steelandt  

(Leerlingen- en personeelsadministratie)
anton.vansteelandt@academiehamme.be

 

COÖRDINATOREN

Mevr. Linde De Groof

(Coördinator Muziek & Kunstkuur)  
linde.degroof@academiehamme.be

Mevr. Eline Verstraeten

(Coördinator Dans)
eline.verstraeten@academiehamme.be

Mevr. Sarah Moens

(Coördinator Woord)
sarah.moens@academiehamme.be

Dhr. Anton Van Steelandt  

(ICT-coördinator)
anton.vansteelandt@academiehamme.be
ZORGCOÖRDINATOREN
Beide zorgcoördinatoren zijn ook bereikbaar via zorgbeleid@academiehamme.be

Mevr. Linde De Groof

(Zorgcoördinator - Muziek, Woord en Dans)  

linde.degroof@academiehamme.be

Mevr. Sarah Rochtus

(Zorgcoördinator - Beeldende & Audiovisuele Kunsten)  

sarah.rochtus@academiehamme.be

 

Deel deze pagina